Autor:

aferek

Utworzono:

07.03.2015

Ligowe zmagania nasza drużyna zaczęła tydzień wcześniej z powodu zaległego meczu z liderem Borów. O godzinie 11:00 zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego.

Mecz od początku był bardzo spokojny i wyrównany. Około minuty 17 pierwszą bramkę po zamieszaniu w polu karnym po rzucie wolnym strzelił zawodnik lidera Borów. Sennie wyglądały następne minuty w naszym wykonaniu, aż w minucie 35 stworzyliśmy sobie dogodną sytuację, ale jej nie wykorzystaliśmy. W drugą połowę nasza drużyna wyszła bardzo zdeterminowana i już w 50 minucie cieszyliśmy się z bramki Patryka Skowrońskiego po ładnym podaniu Mateusza Smoły. Drużyny grały bardzo wyrównanie, do końca pozostało 10 minut zawodnik lidera Borów otrzymał podanie na skraj pola karnego i spokojnym uderzeniem pokonał naszego bramkarza strzałem po długim rogu. Nasza drużyna chciała strzelić bramkę, która dała by punkt. Jednak w 89 minucie zwycięstwo lidera przypieczętował środkowy pomocnik strzałem z rzutu karnego.

UKS lider Borów 3:1 (1:0) GKS Kobierzyce(bramkę dla GKS-u zdobył Patryk Skowroński)

Skład STK GKS Kobierzyce: D.Klepuszewski- M.Broniszewski- W.Baran-M.Ociesa-Ł.Mierzyński-M.Smoła(K)-D.Bęś-P.Bułgajewski-K.Kędzierski-D.Owczarek-P.Skowroński

Kolejny mecz ligowy zagramy w najbliższą sobotę 14.03.2015 r. z Slężą Sobótką na własnym boisku o godzinie 11:00. Zapraszamy wszystkich na to spotkanie.