KS II Łozina Gospodarze

Hubert Sułkowski
Rafał Gorgoń

Grzegorz Olżyński Kierownik drużyny

Przez pierwsze minuty spotkania, gra toczyła się przeważnie w środkowej części boiska, a sytuacji bramkowych mieliśmy jak na lekarstwo po oby dwóch stronach. Prowadzenie w 15 minucie, po stałym fragmencie gry objęła Victoria. Dośrodkowanie w pole karne, obrońca zagrał głową ale prosto do Wiatra, który plecami wbił piłkę do bramki. To była jedna z nielicznych sytuacji w wykonaniu gości. Po stracie bramki dominację przejęli piłkarze z Łoziny. Nie przekładało się to jednak na groźnie sytuacje. Wyrównująca bramka padła dopiero minutę przed końcem pierwszej połowy. Piłka zagrana ze środka boiska, dotarła do napastnika, który poradził sobie z obrońcą i mocnym strzałem przebił się przez rękawice bramkarza. W drugiej połowie gra była bardzo twarda, momentami brutalna, a piłkarskie widowisko poszło na drugi plan. Goście próbowali zdobyć przewagę jednak każda akcja kończyła się przed polem karnym Łoziny. Natomiast jedna z nielicznych akcji rywali przyniosła bramkę, napastnik urwał się obrońcy i uderzył obok bramkarza. W końcówce meczu doszło do przepychanek, po której czerwoną i żółtą kartkę zobaczyli piłkarze Łoziny, oraz jedną czerwoną kartką sędzia ukarał obrońce Zawonii. Victoria starała się jeszcze wyrównać, jednak bezskutecznie i mecz zakończył się porażka 1:2. Kolejnym przeciwnikiem będzie Zorza Pęgów, beniaminek rozgrywek oraz aktualny lider. Będzie to bardzo trudny i ważny mecz, na który zapraszamy w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00 do Sędzic.