Autor:

aferek

Utworzono:

21.03.2015

Można powiedzieć nareszcie !  Szczęście nie było tylko po stronie naszych przeciwników ! Mecz, w którym było dużo męskiej walki, liczne urazy oraz pokazane kartki mogą to tylko potwierdzić wygrywamy na stadionie przeciwnika w Strzelinie z miejscową Strzelinianką 2:4 (1:2) !

Mecz od początku mógł się podobać kibicom. Dużo akcji podbramkowych co dało efekt w 3 minucie. Z autu piłkę dorzucił Wiktor Baran na głowę Daniela Owczarka ten sprytnym przyjęciem zgubił dwóch przeciwników i zdobył bramkę ,,stadiony świata'' uderzeniem z zewnętrznej części stopy. W 15 minucie po błędzie naszego bramkarza z rzutu wolnego zostaję przelobowany, dodajmy że Kamil pokazał dziś kilka godnych uwagi interwencji. Mecz był bardzo wyrównany można powiedzieć, że czasami było za dużo błędów. Szybkie wyłuskanie piłki pod naszym polem karnym piłka po kilku podaniach trafia do Damiana Sokołowskiego ten pięknym podaniem w 38 minucie daję szanse sam na sam naszemu napastnikowi Patrykowi Skowrońskiemu, a ''Kanarek'' takich sytuacji nie marnuję ! 1:2 prowadzi GKS ! W 45 minucie na skraju pola karnego fauluję Patryk Petermann. Z 11 metrów uderza piłkę zawodnik Strzelinianki piłka odbija się od wewnętrznej strony słupka i ... na nasze szczęście nie wpada do bramki. Zmarnowana jedenastka ! Koniec pierwszej połowy wygrywamy 1:2.

Druga połowa również nie zawiodła i kibice mogli również oglądać 3 bramki. W 69 minucie po pięknym kolejnym podaniu Damiana Sokołowskiego do piłki na 16 metrze dobiega Daniel Owczarek i lobuję bramkarza ze Strzelina ! Mamy 1:3. Długie podanie w 70 minucie przechodzi naszą defensywę i napastnik gospodarzy daję im bramkę kontaktową 2:3. Trzy minuty później wycinany w polu karnym jest Daniel Owczarek. Ewidentna 11 ! Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi Michał Ociesa i daję nam spokojne prowadzenie 2:4, które jak wiemy nie wypuścimy do końca spotkania.

Strzelinianka Strzelin 2:4 STK GKS Kobierzyce

Bramki:

3 min. Daniel Owczarek (STK GKS Kobierzyce)

15 min.    ????              (Strzelinianka Strzelin)

38 min. Patryk Skowroński (STK GKS Kobierzyce)

69 min. Daniel Owczarek (STK GKS Kobierzyce)

70 min.    ????               (Strzelinianka Strzelin)

73 min. Michał Ociesa(R.K) (STK GKS Kobierzyce)

Skład STK GKS Kobierzyce: K.Żygadło-W.Baran-E.Rakoczy-D.Klepuszewski-P.Petermann-M.Smoła-M.Ociesa-D.Sokołowski-D.Owczarek-P.Bułgajewski(60' K.Kędzierski)-P.Skowroński