Autor:

aferek

Utworzono:

04.06.2015

Wyrównany pojedynek kończy się sprawiedliwym podziałem punktów. Pierwszy raz nasza drużyna w tym sezonie zremisowała spotkanie. Orzeł Pawłowice 1:1(0:1) STK GKS Kobierzyce. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się Daniel Owczarek (15 bramka).

Początek meczu trzeba przyznać był dużo lepszy dla drużyny gospodarzy. Orzeł Pawłowice stworzył sobie bardzo dobre trzy sytuacje, ale żadnej z nich nie wykorzystał. W 35 minucie potwierdziło się powiedzenie: ''Niewykorzystane sytuację lubią się mścić.'' I tak było tym razem. Na skrzydle zostało wymienione kilka krótkich podań, Patryk Skowroński po linii 16 metra wystawił piłkę Danielowi Owczarkowi, a ten słabszą lewą nogą pokonał bramkarza Orła Pawłowice. Po pierwszej połowie wygrywaliśmy 1:0.

Na drugą połowę zespół z Pawłowic wyszedł bardzo zmotywowany, ale dobrze grająca defensywa z Kobierzyc nie pozwalała na tworzenie sytuacji stu procentowych. Liderem defensywy był Kamil Paszkiewicz, który rozegrał bardzo dobre spotkanie. W minucie 63 piłkę ze środka pola do Damiana Sokołowskiego zagrał Wiktor Baran, ten uderzył z głowy, ale piłka minimalnie obok słupka. W momencie oddawania strzału przez ,,Miecia'' wpadł w niego bramkarz z Pawłowic. Dość kontrowersyjna sytuacja, ale bardzo utrudnił strzał Damianowi i naszym zdaniem należał się rzut karny. W 67 minucie ostro wrzucona piłka przez zawodnika Orła Pawłowice po ziemi bramkarz dobrze interweniuję ale na drodze wybicia staję zawodnik z Pawłowic odbija się od niego i na nasze nieszczęście piłka wpada do siatki.  Warto dodać, że dobrą sytuację nie wykorzystał Patryk Petermann wyłuskując piłkę bramkarzowi, ale niestety słabszą nogą nie znalazł drogi do siatki z trudnej sytuacji. Taki wynik zakończył się dzisiejszy mecz.

Bramka dla STK GKS Kobierzyce : Daniel Owczarek

Skład STK GKS Kobierzyce: K.Żygadło-W.Baran-K.Paszkiewicz-D.Klepuszewski-Ł.Mierzyński-M.Smoła(K)-D.Sokołowski-P.Skowroński-P.Bugajewski(77. Cyprian Wiśniewski)-P.Petermann-D.Owczarek

Żółte kartki (STK GKS) : Damian Sokołowski, Daniel Owczarek, Patryk Petermann