Czarni Jelcz-Laskowice kolejnym rywalem

Już dzisiaj powraca walka o utrzymanie w lidze okręgowej. W ramach 17. kolejki sezonu KS Łozina rozegra wyjazdowe spotkanie, a rywalem naszej drużyny będzie MKS Czarni Jelcz-Laskowice. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie w Jelczu-Laskowicach. Zapraszamy!

KS Łozina jedzie na pierwszy wiosenny wyjazd. Czy do domu powróci z punktami? Przed nami kolejny ciężki mecz i trudno się temu dziwić, ponieważ w klasie okręgowej nie ma łatwych przeciwników. Naszym rywalem jest aktualnie 7. w tabeli zespół, który w tegorocznych rozgrywkach wywalczył 25 punktów.

KS Łozina po zwycięstwie z LKS Brożec liczy na kolejny ligowe punkty. Każdy mecz jest dla nas równie ważny, dlatego zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania nas w wyjazdowym spotkaniu! KS!

KS Łozina - MKS Czarni Jelcz-Laskowice / data: sobota (02.04) / miejsce: Jelcz-Laskowice / godzina: 16:00