Przekaż 1% podatku na Klub Sportowy "Łozina"

Każdego roku zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich sympatyków Klubu Sportowego "Łozina" o finansowe wsparcie działalności sportowej na terenie naszej miejscowości.

Zgodnie z ustawą "o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie", każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu 1% swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego.

Aby stworzyć jak najlepsze warunki treningowe dla naszych drużyn, umożliwiając tym samym ciągły rozwój, dbając o nowoczesną infrastrukturę oraz dysponując profesjonalnym sprzętem piłkarskim prosimy wszystkich sympatyków Klubu Sportowego "Łozina" o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej organizacji.

Liczymy na pomoc ze strony naszych zawodników, ich rodzin, kibiców oraz mieszkańców naszej miejscowości. Zgromadzone środki pozwolą nam zapewnić odpowiednie warunki do dalszego rozwoju drużyny.

Wspieraj okoliczny sport! Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć postawione przez klub cele. Prosimy o wsparcie!

Jak przekazać 1% podatku:

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS; 0000030749 oraz cel szczegółowy; KLUB SPORTOWY "ŁOZINA". Formularz PIT wypełnij zgodnie z poniższym schematem, z uwzględnieniem wnioskowanej kwoty. Kwota powinna wynosić 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół. Odpowiednio wypełniony formularz PIT należy wysłać do właściwego Urzędu Skarbowego.

(kliknij na rysunek aby powiększyć)

Klub Sportowy "Łozina" liczy na twoje wsparcie. Z góry dziękujemy za wszystkie dotacje!