Autor:

Gall Anonim

Utworzono:

23.02.2015

Na drugą kolejkę sezonu piłkarze z Zawonii wybrali się do Prusic. W zeszłym sezonie dwukrotnie lepsi okazali się zawodnicy Victorii, lecz tym razem Orzeł okazał się za silny. Początek meczu nie wskazywał na porażkę przyjezdnych. Kilkoma akcjami poważnie zagrozili bramce rywali, ale brak skuteczności razi równie jak sezon temu. W 25 minucie jeden z obrońców niefortunnie trącił piłkę ręką i sędzia odgwizdał rzut karny, a piłkarz Orła był bezbłędny. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:0 dla Prusic. W drugiej połowie doszło do wielu zmian, gra Victorii trochę się ożywiła, jednak drugą bramkę dołożyli zawodnicy Orła. Swoje sytuacje mieli także goście, ale piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Dopiero po czerwonej kartce prusickiego obrońcy w 80 minucie Victoria ruszyła do ataku. Od razu wywalczyli rzut karny wykorzystany przez Wiatra. Niestety chwile po tym błąd w defensywie wykorzystuje pomocnik gospodarzy i wprawia w euforię wszystkich kibiców. Kilka minut później dośrodkowanie z lewej strony wykorzystuje po raz kolejny Wiatr i daje jeszcze nadzieje na dobry wynik. Sytuacja do zdobycia wyrównującej bramki jeszcze była, jednak wynik do końca meczy nie uległ już zmianie. Za tydzień spotkanie w Sędzicach z Iskrą Pasikurowice o 11:00, serdecznie zapraszamy.