Autor:

Gall Anonim

Utworzono:

23.02.2015

W beznadziejnych nastrojach piłkarze Victorii wracali z Gądkowic, gdzie miejscowy Plon zwyciężył 5:1. Jest to 4 mecz bez zwycięstwa w wykonaniu Zawonii. Gra nie wyglądała fatalnie, obie ekipy grały jak równy z równym choć piłkarze Plonu częściej zagrażali bramce Mazura, jednak w pierwszej połowie zdołali pokonać go jedynie raz. Początek drugiej połowy zdecydowanie na korzyść Zawonii, który próbowała wyrównać i notorycznie atakowała bramkę rywali. Gospodarzom udało się wyprowadzić kontratak, po którym napastnik wyszedł sam na sam z bramkarzem i zdobył drugiego gola. Chwilę później Dawid Wawszczyk nieprzepisowo zatrzymał zawodnika w okolicach pola karnego i obejrzał drugi żółty kartonik, a w konsekwencji musiał opuścić boisko. Rywale wykorzystali rzut wolny i prowadzili 3:0. Na boisko wszedł Norbert Dudek i po zamieszaniu w polu karnym, strzałem z woleja z okolicy 15 metra zdobył honorową bramkę dla gości. W końcówce dwa gole dołożyli jeszcze gracze Gądkowic i z zerowym dorobkiem punktowym odprawili przyjezdnych do domu. W niedziele ostatnia kolejka jesiennej rundy, w której Victoria zmierzy się z Błyskiem Kuźniczysko. Z racji złego stanu boiska w Sędzicach spotkanie odbędzie się na boisku w Kuźniczysku. Początek o godzinie 11:00, serdecznie zapraszamy.