Autor:

aferek

Utworzono:

18.04.2015

Mecz nie lada gratka dla wszystkich kibiców, którzy w ten sobotni wietrzny dzień wybrali się na stadion w Kobierzycach. Horror wygrywa lider z Oleśnicy 3:4 z mocno osłabioną drużyną juniorów starszych STK GKS Kobierzyce.

Wszystko zaczęło się tak jak myśleliśmy, czyli wysoki pressing lidera Okręgowej Ligi Juniorów Starszych. Już pierwszy strzał z dystansu pod poprzeczkę kończy się bramką dla przyjezdnych w 7 minucie. Nasza drużyna dostała kubeł zimnej wody na sam początek. Nie poddaliśmy się i przez kontrataki próbowaliśmy naprawić to co wydarzyło się w 7 minucie. Po pięknym kontrataku Kacper Kędzierski wyprzedził dwóch obrońców Pogoni podał w pole karne na 9 metr do Patryka Skowrońskiego ten obsłużył jeszcze lepiej Daniela Owczarka i w 15 minucie mamy 1:1 ! W 25 minucie trzeci strzał na bramkę oddała Oleśnica i znowu piękna bramka ! Szczęście im dzisiaj sprzyjało w strzałach z dystansu. Przed przerwą w 43 minucie piłkę na Daniela Owczarka dorzucił Dawid Klepuszewski ten sprytnym przyjęciem zgubił 2 obrońców lidera i w oko w oko z bramkarzem okazał się lepszy. Wynik do przerwy 2:2

Szybko po przerwie, bo już w 48 minucie tracimy bramkę. Po zamieszaniu w polu karnym po długim podaniu piłka dociera do zawodnika Pogoni Oleśnica i mamy 2:3. Nasz zespół starał się odrobić stratę jednej bramki wyszliśmy wyżej, stworzyliśmy sobie kilka godnych uwagi sytuacji, ale to zespół lidera rozgrywek strzela bramkę na 2:4 w 77 minucie po dośrodkowaniu. Trzy minuty później doszło do najładniejszej akcji tego meczu . Gdy każdy myślał, że akcja spaliła na panewce Daniel Owczarek wraz z Patrykiem Skowrońskim ''rozklepali'' obronę Oleśnicy w sytuacji sam na sam znalazł się Daniel Owczarek ominął bramkarza i umieścił piłkę w siatce. Hat-trick naszego napastnika Daniel Owczarka ! Gratulację świetnej formy. Do końca rzuciliśmy się na rywala, ale nie przyniosło to bramki, która dałaby nam choćby jeden punkt. Dobry mecz juniorów którzy do tego meczu przystąpili bez takich zawodników jak : Damian Sokołowski, Michał Ociesa (l drużyna mecz ligowy) , Eryk Rakoczy (prywatne), Dawid Bęś (czerwona kartka).

Skład STK GKS Kobierzyce : K.Żygadło-W.Baran-K.Paszkiewicz-D.Klepuszewski-Ł.Mierzyński-M.Smoła(k)-P.Petermann-P.Skowroński-K.Kędzierski-P.Bugajewski-D.Owczarek

Bramki dla GKS-u : Daniel Owczarek 15' 43' 80'