Michał Ociesa Niesportowe zachowanie
45'
Dawid Klepuszewski Faul taktyczny
66'
Kamil Paszkiewicz powód nieznany obrona przed ciosami wymierzonymi przez przeciwnika
42'
Nieznany zawodnik Niesportowe zachowanie
65'

30.05.2015

Czerwone Kobierzyce, czerwone niczym wino ... Po pełnym emocji sportowych i tych mniej sportowych wygrywamy z zespołem Czarnych Jelcz Laskowice 4:1(2:1).

Od pierwszych minut można było zauważyć przewagę juniorów STK GKS Kobierzyce. W 15 minucie było 1:0. Sytuację sam na sam wykorzystał nasz napastnik Daniel Owczarek, a prostopadłą piłkę otrzymał od Dawida Bęsia. Odpowiedzieli goście zagrażając tylko ze stałych fragmentów gry. Po rzucie rożnym na długim słupku odnalazł się obrońca z Jelcza Laskowice i głową umieścił piłkę w siatce. Szybko nasza drużyna odzyskała prowadzenie. Po kolejnym podaniu Dawida Bęsia bramkę strzelił Damian Sokołowski w sytuacji sam na sam z obrońca łatwym zwodem położył go na łopatki i nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych.W 42 minucie zrobiło się nerwowo na boisku. Przemek Bugajewski sfaulował zawodnika Czarnych ten chciał wymierzyć sam sprawiedliwość i kopnął Bogu Ducha winnego Michała Ociesę, który niestety nie odpuścił i zrobiło się czerwono. Obaj zawodnicy otrzymali czerwone kartki, a Przemek Bugajewski żółtą kartkę za faul. Do przerwy było 2:1.

W drugiej połowie na pierwszą bramkę musieliśmy poczekać do 65 minuty, wtedy Eryk Rakoczy dorzucił piłkę Danielowi Owczarkowi a ten silnym strzałem z bliskiej odległości dał bramkę na 3:1. W minucie 66 po czystym odbiorze piłki Kamil Paszkiewicz otrzymał kilka ciosów wymierzonych ze strony przeciwnika. Kamil zachował spokój uśmiechając się pod nosem i trzymając ręce przeciwnika, a sędzia pokazał mu za to żółtą kartkę pytanie tylko dlaczego ? A oczywiste było, że dla zawodnika Czarnych skończy się to czerwoną kartką. Od tej minuty zaczęła się przygniatająca przewaga naszego zespołu. Tworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji, ale tylko jedną w 74 minucie potrafiliśmy wykorzystać. Patryk Skowroński po podaniu Daniela Owczarka przelobował bramkarza. Takim wynikiem zakończyło się dzisiejsze spotkanie. Był to najmniejszy wymiar kary.

Bramki dla STK GKS Kobierzyce: D.Owczarek 15' 65' , D.Sokołowski 30', P.Skowroński 74'