A-klasowicze z wiosennym falstartem

W minioną niedzielę nasza druga drużyna zainaugurowała rundę wiosenną. Niestety powrótu do ligi A-klasowicze nie mogą zaliczyć do udanych, ponieważ na własnym stadionie w walce z Plonem Gądkowice nie udało im się wywalczyć punktów. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gości 2:0.

Spotkanie 14. kolejki sezonu z udziałem naszego zespołu możemy nazwać wiosennym falstartem. Zaprezentowaliśmy znacznie słabszy poziom od swojego rywala i to on od pierwszych minut kontrolował przebieg pojedynku. Przeciwnik dominował stwarzając sobie wiele dogodnych sytuacji, Łozina próbowała przebić szyki defensywne przeciwników jednak górą była obrona Gądkowic. Naszą jedyną groźną sytuacją było uderzenie z rzutu wolnego. Strzał Mariusza Dejneki wylądował jednak na słupku, a z trybun rozległ się jedynie jęk zawodu. Plon wyszedł na prowadzenie kilka minut przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania. Drugie trafienie odnotowaliśmy w 81 min. gdy w zamieszaniu w polu karnym odnalazł się snajper drużyny przeciwnej i po raz kolejny, nasz golkiper, Dawid Szponarski był bez szans.

Kolejny pojedynek z udziałem A-klasowiczów odbędzie się po Wielkanocnej przerwie tj. 3.04, a naszym rywalem będzie Orzeł Prusice. Liczymy, że szybko uda się zamazać plamę porażki wywalczając pierwsze wiosenne punkty. KS!