Brożec ograny!

W pierwszym meczu rundy wiosennej nasz pierwszy zespół po ciężkim meczu wygrał z drużyną LZS Brożec 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Michał Dejneka. Był to pierwszy mecz nowego trenera Szydełki za sterami pierwszego zespołu.

Od pierwszych minut Łozina wiedziała, że będzie niezwykle ciężko zdobyć komplet punktów przed własną publicznością. Mieliśmy przewagę jednak nie potrafiliśmy udokumentować tego bramką. Najlepszą okazję w pierwszej połowie miał Kotwicki. Piłka po jego silnym strzale trafiłą jednak w słupek. Drugą dogadną sytuację miał Wesołowski, dla którego był to debiut w pierwszym zespole. Po podaniu od Kotwickiego wychodząc sam na sam z bramkarzem zostaje faulowany i sędzie wskazuje na rzut wolny. Do rzutu wolnego podchodzi Kazimierowicz. Jego silny strzał broni bramkarz gości popisując się kapitalną paradą." Kaziu" miał jeszcze szansę przy dobitce jednak jego strzał ląduje obok bramki. Swoją okazję miał jeszcze Kucharski, jednak brakowalo celności. Po pierwszej połowie wynik bezbramkowy.

Druga połowa to walka w środku pola i dużo walki fizycznej obu ekip. Najlepszą okazje stworzyliśmy sobie w 75 minucie, kiedy to Michał Dejneka trafiła w poprzeczkę. Brożec swoje sytuacje stwarzał głównie po dośrodkowaniach z rzutów wolnych, jednak na postarunku stał Pająk, łapiąc więkoszość piłek. 80 minuta przyniosła bramkę dla KS! Po rzucie wolnym LZS-u piłke łapie Pająk wznawiając szybko grę długim podaniem do Kotwickiego. " Kotwa" przytomnie odegrał do Jarzębińskiego a ten z pierwszej piłki uruchomił Kazimierowicza na lewym skrzydle. Kaziu wykorzystując swoja szybkość minął obrońce, wyłożył piłke na 11 metr popularnemu" młodemu mlece", który nie mógł się pomylić w tej sytuacji dając prowadzenie Łozinie.. Do końca wynik nie ulegl zmianie i 3 pkt zostają w Łozinie.

Ks!

Skład: Pająk- Puzio, Chmielewski, Cybulski, Rudkiewicz-Dulnik,Wesołowski,Kucharski, Dejneka Michał, Kazimierowicz-Kotwicki

Rezerwa: Wilk, Kazimierek, Jarzębiński, Szymkowiak