Dwa mecze w jednym terminie

Już jutro kolejne ligowe spotkania naszych drużyn. Szczególnie ciekawie zapowiada się mecz naszego pierwszego zespołu, który na szczeblu klasy okręgowej podejmować będzie Polonię Środę Śląską. Mecz, w którym gra toczyć się będzie o przysłowiowe "6 punktów", ponieważ naprzeciw sobie staną dwie drużyny, które walczą o utrzymanie w lidze. Punkty w tym meczu liczyć będą się podwójnie, dlatego nie możemy pozwolić sobie na słabszy występ. Pojedynek 20. kolejki z udziałem naszej drużyny odbędzie się już jutro (tj. 24.04) na stadionie w Łozinie o godzinie 11:00. Zapraszamy!

Rezerwy KS Łozina pojadą do Pasikurowic, gdzie czeka ich pojedynek z tamtejszą Iskrą. Mecz w walce o mistrzostwo kl. "A" odbędzie się o tej samej godzinie, czyli o 11:00. Lider z Pasikurowic z pewnością łatwo punktów nie odda, dlatego wyjazdowe spotkanie naszej drugiej drużyny może być równie ciekawe. KS!

KS Łozina - Polonia Środa Śląska / niedziela 24.04 / godzina 11:00 / miejsce: Łozina
Iskra Pasikurowice - KS II Łozina / niedziela 24.04 / godzina 11:00 / miejsce: Pasikurowice