Łozina jedzie do lidera

Już dzisiaj kolejny mecz naszej drużyny w lidze okręgowej. W ramach 18. kolejki sezonu KS Łozina powalczy na wyjeździe o punkty z aktualnym liderem rozgrywek. Mecz z MKP Wołów odbędzie się na boisku przeciwnika o godzinie 16:00. Zapraszamy!

Łozina ma przed sobą kolejne trudne spotkanie. MKP Wołów z dorobkiem 33 punktów aktualnie lideruje w tabeli ligowej. Beniaminek w tegorocznych rozgrywkach zaskakuje wszystkie zespołu okręgówki raz po raz ogrywając przeciwników. W tegorocznej kampanii zanotowali jedynie dwie porażki.

"W Słowniku Języka Polskiego możemy odnaleźć takie hasło jak łozina. Według definicji jest to nic innego jak długa gałązka, zwłaszcza wierzbowa. Ale czy nasz najbliższy przeciwnik okaże się właśnie taką wierzbową witką, która będzie wiązać nam nogi uniemożliwiając swobodną grę? A może zespół okaże się jednak twardym konarem i będziemy musieli tego dnia być prawdziwymi drwalami?" - w taki oto sposób MKP Wołów zapowiada sobotnie widowisko

Z "obozu wroga" dowiadujemy się także, że Wołów nie może narzekać na problemy kadrowe. Do dyspozycji trenera drużyny przeciwnej są wszyscy zawodnicy. Słabiej pod tym względem wypada Łozina... Kontuzjowany jest kapitan Maciej Cybulski. Artur Chmielewski w ostatnim spotkaniu naciągnął mięsień dwugłowy uda i jego występ też stoi pod dużym znakiem zapytania. Za kartki pauzuje rozgrywający Tomasz Dejneka.

Czy osłabiona kadrowo Łozina może poradzić sobie z tak trudnym przeciwnikiem? Jaki plan taktyczny na ten mecz przygotował trener Rafał Szydełko? Odpowiedź na te i inne pytania już dzisiaj. Zapraszamy na mecz!

MKP Wołów - KS Łozina / sobota (9.04) / godzina: 16:00 / miejsce: Wołów