Łozina bez punktów w Wołowie

Wczoraj nasza pierwsza drużyna podejmowała na wyjeździe zespół liderujący w klasie okręgowej. MKP Wołów okazał się lepszy ogrywając naszych 2:0. Łozina po raz kolejny do domu wróciła bez punktów.

Nie było to tak jednostronne spotkanie jak to z przed tygodnia, w którym nasz zespół przegrał z Jelczem-Laskowicami 4:0. Tym razem Łozina wypadła lepiej, jednak nie wystarczająco dobrze by z Wołowa wrócić z punktami. Nie mieliśmy wielu dogodnych sytuacji, lecz rywal również rzadko zagrażał naszej bramce. Wołowianie szybko wyszli na prowadzenie strzelając gola już w 6 minucie spotkania, co mogło mieć wpływ na dalszy przebieg gry. Groźnych strzałów tego dnia oba zespoły oddały niewiele. Brakowało wykończenia akcji lub ostatniego dokładnego podania. Drugą bramkę gospodarze strzelili w 82 min. gdy Łozina zdecydowała się nieco odpuścić grę w defensywie walcząc o chociaż jeden punkt na wyjeździe.

Ostatecznie to rywal mógł cieszyć się z korzystnego wyniku oraz utrzymania fotelu lidera rozgrywek. Po dobrym starcie ligi nasi zawodnicy notują drugą porażkę w rundzie rewanżowej. Mamy nadzieję, że następny mecz pozwoli nam cieszyć się z punktów, które w tym momencie są dla nas niezwykle istotne. Gra toczy się o utrzymanie w lidze okręgowej.