Mecz wewnętrzny na zakończenie przygotowań

Wszystkich sympatyków KS Łozina zapraszamy na jutrzejszy mecz wewnętrzny, w którym zobaczymy w akcji wszystkich zawodników drużyn seniorskich naszego klubu. Pojedynek pomiędzy "okręgówką" a drużyną z kl. "A" rozpocznie się około godziny 16:00 na boisku stadionu w Łozinie.

Mecz wewnętrzny zakończy przygotowania KS Łozina do nadchodzącej rundy rewanżowej. Okres sparingowy rozpoczęliśmy od spotkania wewnętrznego i tym samym chcemy zakończyć przygotowania. Wszystkie sparingi obie ekipy naszego klubu rozgrywały na sztucznej murawie hotelu GEM we Wrocławiu. Okręgówka zaliczyła już powrót na "stare śmieci" i w tym tygodniu rozpoczęła treningi na boisku w Łozinie, A-klasowicze natomiast odbędą pierwsze ćwiczenia na naturalnej nawierzchni.

Jak zawodnicy KS Łozina sprawować się będą tydzień przed wznowieniem walki o ligowe punkty? Przyjdź na mecz!

KS Łozina - KS II Łozina, sobota (12.03), 16:00, boisko Łozina