Wracamy na ligowe boiska!

Już w nadchodzący weekend zawodnicy KS Łozina powrócą do walki o ligowe punkty. Wszystkich kibiców naszego klubu zapraszamy na inaugurację rundy wiosennej sezonu 2015/16. W najbliższą sobotę na własnym obiekcie nasza pierwsza drużyna podejmie LZS Brożec, a początek spotkania już o godzinie 15:00. KS II Łozina ligę wznowi w niedzielę pojedynkiem z Plonem Gądkowice. Mecz drugiego zespołu odbędzie się na boisku w Łozinie o godzinie 15:00. Zapraszamy!

Po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym KS Łozina wraca do walki o utrzymanie w popularnej "okręgówce". Nadchodzący pojedynek będzie pierwszym oficjalnym spotkaniem KS'u pod wodzą nowego trenera, Rafała Szydełko. Spotkanie z LZS Brożec w rundzie jesiennej zakończyło się dla nas niepowodzeniem. Rywal wygrał 2:0 i do domu wróciliśmy bez punktów. Tym razem gramy na własnym obiekcie i naszym celem jest dobrze rozpocząć rundę rewanżową.

KS II Łozina, którą po awansie Rafała Szydełko przejął Mariusz Dejneka, ligę rozpocznie meczem z Plonem Gądkowice. Rywal ten w jesiennym pojedynku postawił A-klasowiczom ciężkie warunki i po spotkaniu obfitym w bramki ostatecznie to przeciwnik mógł cieszyć się z punktów, a KS wrócił do domu z zerowym dorobkiem. Liczymy, że niedzielne spotkanie będzie równie emocjonujące, ale tym razem to nasi będą cieszyć się ze zwycięstwa!

Zapowiada się bardzo ciekawy, piłkarski weekend. Jak łozińskie drużyny poradzą sobie pod wodzą nowych szkoleniowców w walce o ligowe punkty? Przyjdź na mecz wspierać swój zespół! Widzimy się na stadionie w sobotę oraz niedzielę. KS!

-----     UWAGA! WSTĘP NA MECZE DARMOWY!     -----

KS Łozina - LZS Brożec / data: 19.03 (sobota) / miejsce: Łozina / godzina: 15:00

KS II Łozina - Plon Gądkowice / data: 20.03 (niedziela) / miejsce: Łozina / godzina: 15:00