Pierwsze 3 pkt A-klasowiczów

Kibice zgromadzeni w niedzielne popołudnie wreszcie mogli obejrzeć pierwsze zwycięstwo rezerw w rundzie wiosennej. Nasi A-klasowicze wygrali 2:1 z Baryczą Sułów po bramkach Mateusza Wesołowskiego oraz Mateusza Łaskawskwiego.

Od początku nasz zespół miał przewagę pod każdym względem. Atakowaliśmy, stwarzaliśmy dogodne sytuacje a rywale sporadycznie atakowali. Nie przynosiło to jednak efektu, poniewaz tego dnia nasza oborna spisywała się solidnie. Pierwsza dogodną okazję miał Jarzębiński jednak po dośrodkowaniu strzela prosto w bramkarza. Pierwsza bramka padła w 20 minucie kiedy to "Wesoły" strzałem z około 16 metrów przy słupku daje prowadzenie dla Ks! 10 minut później na 2:0 podwyższył Łaskawski. "Kuna" wykorzystał świetne podanie od Dawida Kyrcza i strzałem w długi róg bramki pokonał golkipera Baryczy. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze kilka dogodnych okazji jednak brakowało zimnej krwi.

Druga odsłona to podobny obraz gry. Przewaga naszego zespołu i groźne sytuacje pod bramką Sułowa. Najlepszą miał Tomasz Dejneka. "Mleko" wychodząc sam na sam z bramkarzem minimalnie strzelił obok słupka. Po około 65 minutach trener Mariusz Dejneka przeprowadził kilka zmian a na boisko weszli odpowiednio Salamaga, Wojewoda, Ilków-Gołąb,Kochan,Mazij. W końcówce goście "przycisnęli" i gdyby nie interwencje świetnie spisującego się tego dnia naszego bramkarza Szałasa to mecz mógłby się potoczyć inaczej. Barycz atakowała ale stać ją było jedynie na kontaktowego gola z rzutu karnego. Należy odnotować, że do gry wrócił Dawid Kyrcz i pokazał sie z dobrej strony. Brawa dla całego zespołu za walkę i zwycięstwo. Już w niedziele o godzinie 14:00 zagramy z Borem Oborniki Śląskie. Gramy u siebie, więc liczymy na liczny doping! Ks!

Skład: Szałas- Okaj,Marciszewski,Szponarski,Kowalski-Łaskawski(65' Salamaga),Dulnik(79' Mazij),T.Dejneka,Jarzębiński(75' Kochan)-Wesołowski,Kyrcz(73; Ilków-Gołąb)